Firma Elektro comp vznikla v roce 1991 v Náchodě, založením dvou spolupracovníků, pana Ing. Petra Lukáše a pana Ing. Vladimíra Žáka, se sídlem v Čechově ulici.
V září 2001 se sídlo společnosti přemístilo do Dolní Radechové do bývalé budovy Vegasportu kde bylo sídlo firmy Elektro comp až do konce roku 2009. Na původní adrese zůstala maloobchodní prodejna a sklad materiálu.
V lednu 2005 se spolumajitelé rozhodli firmu rozdělit a dále pokračovat v podnikání samostatně, společnost se tedy rozdělila na firmy Elektro In se sídlem v Náchodě a Elektro comp se sídlem v Dolní Radechové.
Společnost Elektro comp se od té doby specializuje na svoji tradiční činnost, které se věnuje od svého vzniku a tím je výroba konzolí, sloupových svršků a kování, které jsou součástí distribučních sítí nízkého a vysokého napětí do 110kV včetně jejich projektování, výstavby a rekonstrukcí. Pro tuto činnost bylo ovšem nutné rozšířit výrobní skladovací a servisní prostory, jelikož rozšiřování v Dolní Radechové ve vlastním areálu dosáhlo již maxima, bylo nutné se poohlédnout po novém areálu. Nové vhodné prostory se nabízely v bývalé Miletě v České Skalici na Maloskalické ulici, kde se po roce 1989 nacházel Velkoobchod s potravinami FACH a následně zde působila společnost AGRO CS, která zde měla prodejní sklady, hnojiv, osiv a substrátů.

 sidlo01  sidlo02
sidlo03 sidlo04
 
Areál se podařilo získat a od ledna 2010 najdete naši firmu na adrese: Maloskalická 68, 552 03 Česká Skalice v areálu, který zajišťuje budoucí možný potenciál rozvoje a růstu společnosti. Koncem roku 2013 byla zahájena rekonstrukce objektu společnosti Elektrocomp a vlastně i celého areálu, včetně oplocení a zpevněných ploch, tato rekonstrukce se nyní dokončuje a průmyslový areál již nyní vzhlíží do ulice svým novým kabátem.

projekce

V současné době má společnost již přes 50 zaměstnanců, máme vlastní projekční kancelář a tým na provádění zeměměřičských prací. Společnost se nadále velmi dynamicky rozvíjí jak v technickém tak personálním směru.

   
© Elektro-comp